VILJANDI LINN

ALAR ANI

NR 177

Usun Viljandisse kui eestimaal ellujäävat ja kasvavat linna. Linn jääb ellu kui linnavalitsus teeb õiged otsused. Olen veendunud, et internetioperaatori valikuvõimalus peaks olema kõigil - kui remondime teid siis miks ei nõua me ka vajaliku taust-infrastruktuuri ehitamist - just kaablitorude paigaldamist kuhu kõik operaatorid oma valguskaabli saaksid tõmmata? Kui igale poole ehitada jupp - siis varsti saab erinevad jupid ühendada ja see avab ukse paljudele! Sama kehtib ka veevärgi ja kanalisatsiooniga. Teeremondi hind ei tõuse märkmisväärselt aga elukvaliteet tõuseb!

Pooldan, et eelarve ja kõik eelarvega seotud dokumendid, sh kuludokumendid, peavad olema vabalt kättesaadavad kõigile linnaelanikele. Ka toetan mõtet, et korra kuus ilmuks linnavalitsuse tööd ja otsuseid kokkuvõttev leht näiteks sakala vahel. Samas peab leht olema ka internetist tasuta kättesaadav. Linn peab töötama elanike heaks mitte enda sõprade heaks.

Kooli ja lasteaia toidu peab valmistama seal kus on sööjad mitte tooma toitu plastkarpides! Viljandis on kaks kutsekooli kus õppivad kokaõpilased vajavad praktikat - miks mitte ühendada seda linna koolide ja lasteaedadega kus toit valmistavad väljaõppinud kokad aga praktikandiks on kutsekooliõpilased.

Viljandil on piisavalt monumente ja mälestusmärke - pooldan raha suundamist hoopis inimeste toetamiseks kivide toetamise asemel.

Toetan sorteeritavate prügikastide paigaldust kõikjale Viljandisse!

 Kui Viljandis puid tuleb maha võtta, mida tuleks võimalusel vältida, tuleb kaks korda sama palju asemele istutada! Kivi ja betoon ei ole see milline linn peaks välja nägema, isegi siis kui "visooniga inimesed" usuvad, et rooste ja klaas on tulevik.

© 2022 EKRE