ANIJA VALD

EIKE MÄGI

NR 161

Anija Vallavalitsus, lastega perede tugiisik. Kõrgharidus. Muusik, muusikaõpetaja, kristlane, abielus, kolme lapse ema.

Olen kristlane, abielus ja ema 4-aastasele pojale, 2-aastasele tütrele ning veel ühele peagi sündivale lapsele. Hariduselt olen lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia koolimuusika erialal ning Kõrgema Usuteadusliku Seminari teoloogia erialal. Olen töötanud üldhariduskoolis muusikaõpetajana, samuti vabakutselise rahvamuusikuna ning teinud ka mitmeid administratiivseid ja ka klienditeenindusega seotud töid. Minu viimaseks töökohaks oli Anija Vallavalitsuses lastega perede tugiisiku ametikoht, mis osutus väga huvitavaks ning kus kindlasti soovin võimalusel jätkata peale kolmanda lapse sündi.

4 aastat tagasi kolisin koos abikaasa Veiko Mägiga Anija valda Salumetsa külla ühte vanasse talumajja elama. Siin on meie lapsed sündinud ning näeme oma tulevikku pikemas perspektiivis just Anija vallas, kuhu ka kodu oleme rajanud. Oleme abikaasaga juba pikemat aega jälginud poliitilist olukorda riigis ning peale eelmise valitsuse kukutamist, otsustasime liituda Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga, et mitte olla enam pealtvaatajad, vaid ka ise käed külge lüüa ja anda oma panus, et meie riik võiks jääda rahvusriigiks, et meie lapsed võiksid teada oma identiteeti eestlastena ja võiksid elada vabas Eestis vabadena võõrideoloogiatest, mida meile kõigest väest üritatakse peale suruda küll homopropaganda näol, pagulaste vastuvõtmise osas ja nüüd ka sundvaktsineerimise osas. Kõige selle ellu viimist saab alustada rohujuure tasandilt, milleks meil on kohalikud omavalitsused ja seetõttu otsustasime koos kandideerida, et meie lastel võiks olla siin tulevikku ja lootust.

Valituks osutudes seisan traditsiooniliste pereväärtuste eest. Pean oluliseks, et meie valda võiks sündida rohkem lapsi, mistõttu lubame tõsta sünnitoetuse 500 euroni. Samuti on tähtis, et noortel peredel võiks olla turvatunne ja hea siia valda oma kodu rajada. Selleks võimaldame noortele peredele elamuehituseks maad soodsamatel tingimustel. Seisan ka selle eest, et homopropaganda ja sooneutraalsuse ideoloogia ei jõuks Anija valla lasteaedadesse ja koolidesse.

© 2022 EKRE