TÕRVA VALD

KAJA ISPERT

NR 163

Olen sündinud 1957. aastal Võru linnas, oman kesk- eri haridust ja 2008. aastal pälvisin Eestimaa Uhkuse autiitli. Olen abielus, töötan müügikonsultandina ja olen üks Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Tõrva piirkonna asutajaliikmetest.

1997. aastal asutasin mittetulundusühingu, millega aastakümneid aitasin Tõrva piirkonnas inimesi, kes alati iseennast aidata ei saanud. Aastate pikku muutus asutuse nimi, kuid tegevused ja teenused olid suunatud Tõrva linna, Helme- Hummuli ja Põdrala valla puudega lastele, puudega noortele, tööealiste puudega inimestele, psüühiliste erivajadustega inimestele ja nende pereliikmetele.

Kandideerin Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna nimekirjas Tõrva Valla omavalitsuste valimistel, et saaksin anda oma panuse Tõrva valla inimeste hüvanguks. Annan enda poolt kõik, et suurendada puudega inimese hooldajatoetust inimestele kes on omakesega kodus ööpäeva ringselt. Seisan selle poolt, et valmis saaks kaasaegne perearsti keskus kuhu saaks iga inimene oma perearsti jutule. Kaarlimäe inimesed on pidanud kannatama kaua eelmiste koalitsioonide tegutsematuse all ning meie linnaosa on jäetud unarusse. Ma pole võitlemist lõpetanud ühiskonna kõige nõrgemate poolt, ning kavatsen seda edasi teha Tõrva valla volikogus. Teeme paremini!

© 2022 EKRE