HARKU VALD

KAUPO ANDRESON

NR 171

Olen sündinud 1975 aastal ja elanud Harku vallas, Türisalu külas aastast 2001. Olen EKRE Harku osakonna aseesimees ja EKRE Riigikaitse toimkonna liige. 

Ühiskondlikult kasulik töö

Algatasin Türisalu endise raketibaasi ohutumaks tegemise ja koristamise kampaania ning olin “Teeme Ära 2019 – Türisalu raketibaasis” üks korraldajatest ja osavõtjatest. Tänu minu ohutuskampaania algatusele – tähistas riigimaa haldur ohtlikud kohad ja praeguseks hetkeks paljud varisemisohtlikud hooned, ehitised lammutatud.

Miks valida mind?

Olen loomult rahulik, hea analüüsivõimega, seadusekuulekas ja mulle on väga oluline teadmine, teen selle ära mida olen lubanud. Olen ka Eesti patrioot ja seetõttu on mulle EKRE põhimõtted südamelähedased.

Kui teised võivad endale lubada valimislubaduste mitte-täitmist, korruptsiooni, avalikke skandaale ja ebaseaduslikke tehinguid – siis mina seda ei saa, sest lisaks oma kindlatele väärtushinnangutele, töötan juba 24 aastat Maksu- ja Tolliametis inspektorina, kus jälgitakse seda, et nende töötajatel oleks laitmatu maine. Kui soovin hakata nt. kodanikeühenduse või ettevõtte juhatuse liikmeks – tuleb seda tööandjaga eelnevalt kooskõlastada. Mis näitab seda, et ka eraelus pean mõtlema kuidas tegutseda, käituda – et see oleks heade tavadega ja tööandja nõuetega kooskõlas.

Mul on seaduserikkumiste avastamises hea silm, mida rakendan peamiselt oma põhitöökohal Maksu- ja Tolliametis. Kuna EKRE-l on korruptsiooni osas nulltoleranss, siis saab vallavolikogu kogenud kolleegidel olema raske oma tavapärast mugavustsooni säilitada. Üheks mu isiklikuks valimislubaduseks on ka korruptsiooni takistamine ja läbipaistva vallajuhtimise metoodika algatamine.

Kandidaat
Telefon
+372 5397 1543

© 2022 EKRE