VILJANDI VALD

SILVIA TAKKEL

NR 190

Kui naiste ja meeste vahel poleks erinevust, poleks ju  oluline, kas inimene kannab pükse või seelikut. Just selle tõttu on naiste kaasamine poliitikasse oluline.

 Arvan samuti, et praegusel soorollide ähmastumise ja LGBT pealetungi ajastul muutuvad erinevused üha vähem märgatavaks. Olen siiski  arvamusel, et naised  peavad jääma  naisteks, aidates lahendada neid probleeme, mida naised näevad ja tajuvad teistmoodi kui mehed.

Seetõttu peavad naised olema rohkem kaasatud lasteasutuste, koolide , vaba aja veetmise võimaluste , elukeskkonna ja laste kasvu ja arengut puudutavate otsuste tegemisse.

Kuid naiste seisukohti pole vaja mitte ainult  sotsiaalses, kultuurilises  ja haridusvaldkonnas. Naised, olles  harjunud planeerima ka  kodust majapidamist, saavad  kindlasti julgelt kaasa rääkida ka kohalikku elu , keskkonda ja majandust puudutavatel teemadel. Kuna kõiki neid küsimused lahendatakse kohapeal  vallavolikogudes, siis on  naiste esindatus seal  eriti oluline.

 Olen 4. lapse ema ja kolme lapse vanaema, abielus.

 Olen lõpetanud Tallinna Pedagoogilise Instituudi koolieelse kasvatuse ja psühholoogia erialal.

Elanud pea  10 aastat Taanis, kus kahe väikese lapse kõrvalt täiendasin enda teadmisi nii ärijuhtimise kui ekspordi alal. Viimased 15 aastat  olengi teinud koostööd taanlastega, mis on avardanud minu maailmapilti nii siit kui sealtpoolt vaadates .

 Kandideerin EKRE ridades , sest soovin, et meie siin, väikeses Eestis,  Euroopa ääremaal, ei muutuks järjest  väiksemaks ja väiksemaks täpiks  Brüsseli EXELI tabelis.

Olen ka  EKRE Viljandi Valla juhatuse ja EKRE Järva - ja Viljandimaa piirkonna juhatuse liige.

Mõni aasta tagasi viisin täide oma ammuse unistuse ja  hakkasin  väiketootjaks. Ikka selleks, et  maal elades midagi kasulikku teha, arendades väikestviisi  Lõuna- Eesti  toidukultuuri ja  võib olla ka natuke olla eeskujuks 60 + inimestele. 

Silvia Takkel – sooja südamega jäätisekuninganna - Paberleht - Tasuline - Sakala (postimees.ee)

Maaleht aitas täita tallinlanna ammuse unistuse - Maaleht (delfi.ee)    Aitäh Teile toetuse eest!

 

Kandidaat
Telefon
56247604

© 2022 EKRE