VILJANDI VALD

VALMAR HAAVA

NR 181

Olen 28-aastane ja sündinud Rakkes, kuid enamus oma lapsepõlve ajast olen elanud Tartus. 2006. aastal kolisin Viljandimaale ning hetkel elan Kärstna külas. 2012. aastal lõpetasin Tarvastu Gümnaasiumis põhikooli, pärast seda jätkasin õpinguid Tartu Kutsehariduskeskuses. Hetkel on omandamisel ka keskharidus. Iseloomu poolest olen väga töökas, aktiivne, sõbralik ja abivalmis noor inimene. Ma ei jäta kedagi hätta, üritan alati aidata nii kuidas oskan ja saan. Ma tegutsen kogu aeg ja proovin anda endast maksimumi. Seega näeb mind puhkamas väga harva, aga siinkohal olen väga rahul oma seniste saavutuste üle.                 Olen isa oma 8-aastasele pojale Rasmusele, kes käib Tarvastu Gümnaasiumis. Ma kuulun Viljandi valla volikokku, haridus- ja noorsootöökomisjoni, kultuuri- ja spordikomisjoni ning arengukava koostamise töögruppi. Olen kahe põllumajandusettevõtte omanik ja juht, milleks on Kärstna Vili OÜ ja Baltic Barley OÜ.

Seisan meie valla elanike ja nende murede lahendamise eest. Soovin, et kõik oleks aus ja õiglane. Väga oluliseks ja südamelähedaseks teemaks pean meie laste tulevikku ning rahulolu, aga samas ei tohi unustada ka vanemaid inimesi. Tahan hoolt kanda selle eest, et meie valla elanikele oleks vallas tehtavad otsused arusaadavad ja üheselt mõistetavad. Soovin, et vajalikud ressursid saaksid suunatud eelkõige sinna, mida meie vallal ja seal elavatel inimestel kõige rohkem vaja on.  Lisaks, et meie valla elanikud ei peaks tundma millestki puudust ja, et neil oleks meie vallas hea ja turvaline elada. 

Kindlasti on väga oluline ka see, et meie vald oleks koht, kus nad soovivad alati olla! Meie kõigi tulevik on tähtis, aga et selle kõigeni jõuda, tuleb vahetada vallavõimu ja viia ta võimalikult palju kokku erinevatest aktiivsetest inimestest, kes soovivad ja tahavad muuta valda paremaks kohaks ning on nõus sellesse panustama peale käe tõstmise ka tegudega.

Kandidaat
Facebook

© 2022 EKRE